?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Правда - матка, по-полтавьски:))) Такої атракції у моєму житті ще не було:)

10502073_841187685941576_8554140400284987371_n

Татуся Бо

Я тут робила одну роботу... серйозну і важну... Писала, морщила носа, крутила губами, навіть язика висолоплювала...
Іноді щоб мені зробить серйозну роботу, я хуліганю...
А тим паче писала я серйозно про Sonya Sotnyk і тому нафуліганить сам Бог велів!
Соня, звини єслі шо, я не нарошне, а чисто од вредності характєра.
Суть сообщенія Соня Сотник їде з концертом в Полтаву!

Встрічай Полтава!
Трепещіть Розсохи!
Шуміть Сади із Браїлками вообще!
Учіть пісні Газорозрядний, Кобищани!


В Полтаву їде настояща львівська панянка, воспитана київськими естетствующімі хуліганами. І пока ми тут розбиралися з істінним написанням ходю-хожу, вона там міжду прочім читала Бродського і познавала жизнь.
А ще, коли я писала своїм полтавським про наших людей, Соня не постіснявшись моїх матюків, громко і з вираженієм прочитала це все прямо на студії в настоящий мікрофон. Тепер у неї пожиттєве право озвучувать полтавський сурж, видане право те лічно мною. А я ж аби кого до цього діла не пущу.
А ще от якби вам сказали шо є в світі пісня про цицьки, от ви б шо сказали, га? "не может бить"! А я кажу вам шо є. Тіки от враховуючи генетичну одарьонность полтавських дівчат співати всьо-такі доведеться "мама, ну нафіга, ж тебе питаєцця мені той 5 размєр" і далі про всі страждання женщін з пятим і плюс, напрімєр, про то шо же ж таких не накупишся.
А ще от яка лікарська спеціалізація може похвастацця піснею. А Соня заспівала настоящий гінекологіческій гімн усіх жінок "Гінєколог Наташа" і під час цієї пісні ми стоїмо і стоіческі робим вид шо пісня не про нас, але улибочки нас видають, бо там про кожну єсть. І я тепер от коли тіряю вєру в чєловєчество співаю виразітєльно, точніше кричу, як кончена "І только мой гінєколог Наташа, смотріт і вєріт в мєня", ця пісня нам строїть і жить помагає вобще-то.
А ще от у Соні була прогресивна пісня про Васілія со срєднім ухом... Тепер та пісня набула політичного окрасу і зазвучала інакше, бо там тепер "Владімір, я би вам нє дала". Соня, тому Владіміру не те шо порядна львівська пані не дала б. Тому миршавому даже Ларра шо на Київський вокзал на промисли ходить не дала б.
А ще, Соня безсовісна... бо поки я відривала колорадським жукам лапки на Полтавщині в позапрошлом году, вона взяла і зняла кліп, від якого в мене шевелицця волосся на голові і течуть сльози. Хотя там пісня не грустна, там пісня особенна, того шо у Соні все особенне.
Боже, храні королеву от скукі... бо не дай Бог вона заскучає, ой шо тоді почнеться, ой шо почнеться...
А ще Соня вміє так дуже тонко чувствувать, іноді людині боляче, десь далеко тихо і боляче, а вона візьме і рано вранці на радіо Рокс скаже щось головне для тієї людини, як і для всіх... і у нас виростають крила, і з"являються сили ржать над своїми проблемами. Бо воно ж так, взяв поржав над тими проблемами, вони зморщились і стали питаннями, а питання взяв порішав і йдеш далі...
так шо. Стрічай Полтава, трепещі Левада! Дублянщина, учи пісні!
20 березня Соня Сотник їде до вас щоб заспівати про те про шо прілічні люди предпочітають промовчать)))
І дивіться мені без опозданій, я лічно приїду і провірю!

Latest Month

April 2015
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner