sonyaba (sonyaba) wrote,
sonyaba
sonyaba

Татуся Бо про полтавський концерт.

Правда - матка, по-полтавьски:))) Такої атракції у моєму житті ще не було:)

10502073_841187685941576_8554140400284987371_n

Татуся Бо

Я тут робила одну роботу... серйозну і важну... Писала, морщила носа, крутила губами, навіть язика висолоплювала...
Іноді щоб мені зробить серйозну роботу, я хуліганю...
А тим паче писала я серйозно про Sonya Sotnyk і тому нафуліганить сам Бог велів!
Соня, звини єслі шо, я не нарошне, а чисто од вредності характєра.
Суть сообщенія Соня Сотник їде з концертом в Полтаву!

Встрічай Полтава!
Трепещіть Розсохи!
Шуміть Сади із Браїлками вообще!
Учіть пісні Газорозрядний, Кобищани!


В Полтаву їде настояща львівська панянка, воспитана київськими естетствующімі хуліганами. І пока ми тут розбиралися з істінним написанням ходю-хожу, вона там міжду прочім читала Бродського і познавала жизнь.
А ще, коли я писала своїм полтавським про наших людей, Соня не постіснявшись моїх матюків, громко і з вираженієм прочитала це все прямо на студії в настоящий мікрофон. Тепер у неї пожиттєве право озвучувать полтавський сурж, видане право те лічно мною. А я ж аби кого до цього діла не пущу.
А ще от якби вам сказали шо є в світі пісня про цицьки, от ви б шо сказали, га? "не может бить"! А я кажу вам шо є. Тіки от враховуючи генетичну одарьонность полтавських дівчат співати всьо-такі доведеться "мама, ну нафіга, ж тебе питаєцця мені той 5 размєр" і далі про всі страждання женщін з пятим і плюс, напрімєр, про то шо же ж таких не накупишся.
А ще от яка лікарська спеціалізація може похвастацця піснею. А Соня заспівала настоящий гінекологіческій гімн усіх жінок "Гінєколог Наташа" і під час цієї пісні ми стоїмо і стоіческі робим вид шо пісня не про нас, але улибочки нас видають, бо там про кожну єсть. І я тепер от коли тіряю вєру в чєловєчество співаю виразітєльно, точніше кричу, як кончена "І только мой гінєколог Наташа, смотріт і вєріт в мєня", ця пісня нам строїть і жить помагає вобще-то.
А ще от у Соні була прогресивна пісня про Васілія со срєднім ухом... Тепер та пісня набула політичного окрасу і зазвучала інакше, бо там тепер "Владімір, я би вам нє дала". Соня, тому Владіміру не те шо порядна львівська пані не дала б. Тому миршавому даже Ларра шо на Київський вокзал на промисли ходить не дала б.
А ще, Соня безсовісна... бо поки я відривала колорадським жукам лапки на Полтавщині в позапрошлом году, вона взяла і зняла кліп, від якого в мене шевелицця волосся на голові і течуть сльози. Хотя там пісня не грустна, там пісня особенна, того шо у Соні все особенне.
Боже, храні королеву от скукі... бо не дай Бог вона заскучає, ой шо тоді почнеться, ой шо почнеться...
А ще Соня вміє так дуже тонко чувствувать, іноді людині боляче, десь далеко тихо і боляче, а вона візьме і рано вранці на радіо Рокс скаже щось головне для тієї людини, як і для всіх... і у нас виростають крила, і з"являються сили ржать над своїми проблемами. Бо воно ж так, взяв поржав над тими проблемами, вони зморщились і стали питаннями, а питання взяв порішав і йдеш далі...
так шо. Стрічай Полтава, трепещі Левада! Дублянщина, учи пісні!
20 березня Соня Сотник їде до вас щоб заспівати про те про шо прілічні люди предпочітають промовчать)))
І дивіться мені без опозданій, я лічно приїду і провірю!
Tags: Полтава, Соня Сотник, Татуся Бо
Subscribe

 • Много букв

  30.07.14 10:40 СОНЯ СОТНИК: "УКРАИНСКОЕ ОБЩЕСТВО - КАК СОСЕДИ ПО ДОМУ: ОДНИ ОТКЛИКНУТСЯ НА ЧУЖУЮ БЕДУ, ДРУГИЕ ПОБОЯТСЯ ВЫЙТИ ИЗ КВАРТИРЫ"…

 • 22 июня. Докер Паб.

  Больше всего в жизни я люблю репетиции. Процесс, когда что-то рождается. Мои, в наивысшей степени интеллигентные, ГуртЙогурт не ругаются матом.…

 • Хвутбол!

  Новый текст от tatusja_bo Озвучили и оформили:) Мечтала это произнести: За режисерським пультом: Славко Хабаров.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments